Hakkımızda

EVON OTEL ANTALYA

 

Evon Otel Güzel Antalya’mızın Gazipaşa İlçesinde denize yalnızca 800mt mesafede bulunmaktadır. 2018 yılında kapılarını açan Evon Otel’de misafirlerimizin her türlü ihtiyaçları göz önünde bulundurularak dizayn edilmiş 39 suit yer almaktadır. 65m² genişliğinde ve 1+1 odalardan oluşan Evon Otel odalarında çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, elektrikli ocak, tv, ütü, ütü masası, oturma grubu, ketle ve ihtiyacınız olan bütün mutfak malzemeleri mevcuttur. Evon Otel’in hem yatak hem de oturma odalarında klima bulunmaktadır.

Evon Otel tatiliniz veya iş seyahatinizde sizlere ev ortamını ve rahatlığını sonuna kadar hissettirmeyi hedeflemiştir.

Evon Otel SPA bünyesinde bay ve bayan ayrı ayrı olmak üzere hamam ve sauna bulunmakta ve misafirlerimizin kullanımına ücretsiz sunulmaktadır.

Evon Otel bahçesinde misafirlerimizin kullanımına sunduğumuz havuzumuzda günün yorgunluğunu atarak serinleyebilirsiniz. Ve yine Evon Otel bünyesinde Selinus Plajında yer alan Aqua Parkımız ve Olimpik Havuzumuzda ailenizle eğlenebilirsiniz. Aqua Parkımız tesisimize yalnızca 400mt yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır. Her saat başı Evon Otel’den Plaj ve Aqua Parkımıza ücretsiz Shuttle servisimiz bulunmaktadır.

Muhteşem doğası, güler yüzlü misafirperver Gazipaşa Halkı ve Cuma günleri kurulan Gazipaşa Pazarında bulacağınız tamamen organik ürünleri ile tatilinizi keyifle geçireceğinizden şüpheniz olmasın.

Muhteşem doğası, temiz havası, doğal ve içten insanları ile Gazipaşa’mızın ve Otelimizin müptelası olacaksınız…

Evon Otel Alanya Gazipaşa Havalimanı’na yalnızca 5km mesafede yer almakta ve 12 ay açık bir tesistir.